Członkowie Stowarzyszenia

Drukuj

 

Lista członków Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4  w Słupsku

1.            Andrzejewska Marta

2.            Arciszewska Jolanta

3.            Babicz Anna

4.            Bartoszko Anna

5.            Bedka Aldona

6.            Bilski Łukasz

7.            Bogdanowicz Danuta

8.            Chudy Małgorzata

9.            Cytlau Agnieszka

10.        Czerwińska Dorota

11.        Czudowicz Hanna

12.        Dudek Mariola

13.        Dziermański Tomasz

14.        Faryniarz Agata

15.        Gabriel Katarzyna

16.        Grabowska Izabela

17.        Grabusińska Edyta

18.        Grocholska Barbara

19.        Grzybowska Dorota

20.        Hababicki Adrian

21.        Haładyn Margaretta

22.        Hendrych-Muzyka Joanna

23.        Holak Kamila

24.        Hordejuk Martyna

25.        Janion Inez

26.        Jeleniewski Tomasz

27.        Jończyk Andżelika

28.        Kamieniecka Mirosława

29.        Kamińska Agnieszka

30.        Kiepuszewska Maria

31.        Klimek Mirosława

32.        Konecka Maria

33.        Koryczan Jacek

34.        Kowalczyk Izabela

35.        Koźlakiewicz Ewa

36.        Krasny Grażyna

37.        Kraszewska Justyna

38.        Kwiatkowski Leszek

39.        Lisowska Marianna

40.        Madeja Iwona

41.        Małecka Małgorzata

42.        Marczak Małgorzata

43.        Marglarczyk Ewa

44.        Maziec Liliannna

45.        Miodek Monika

46.        Modzelewska Sylwia

47.        Najman Agnieszka

48.        Ozdoba Beata

49.        Ozdoba Tomasz

50.        Pastucha Henryk

51.        Pastucha Marta

52.        Paziewska Edyta

53.        Piwowarska Beata

54.        Popielarska Maria

55.        Rapta Anita

56.        Reczka Rafał

57.        Redlińska Dorota

58.        Seweryn Barbara

59.        Sikorska-Maj Katarzyna

60.        Skałecka Alicja

61.        Skawińska Monika

62.        Skiba-Dąbrowska Ilona

63.        Skibińska Małgorzata

64.        Skowrońska Danuta

65.        Smoczyńska Beata

66.        Stańczyk Edyta

67.        Stańska Zofia

68.        Stasiowska Anetta

69.        Stepnowska Agnieszka

70.        Straszewska Bożenna

71.        Szczepańska Anna

72.        Szula Zofia

73.        Szwugier Elżbieta

74.        Świętochowska Anna

75.        Świętochowski Piotr

76.        Świtek Irena

77.        Trawczyńska Anna

78.    Typiak Maria

79.    Tyszkiewicz Elżbieta

80.        Waszkinel Irena

81.        Więckiewicz Małgorzata

82.        Wild Elżbieta

83.        Wiśniewska Małgorzata

84.        Włoch Anna

85.        Wyrwas Danuta

Saturday the 19th. Copyright SP4Slupsk